HOTEL

Sajmino Family House od ponad 20 lat łączy w sobie rodzinną atmosferę i profesjonalną obsługę.

Sajmino Family House to kameralny obiekt położony na uboczu malowniczej Ostródy. Bliskość lasów i sześciu jezior w tym: Drwęckiego i Sajmino, od którego zaczerpnął swoją nazwę, pozwala w pełni korzystać z dobrodziejstw mazurskiego klimatu.
Świetna lokalizacja zaledwie 5 km od centrum miasta i drogi krajowej S7 powoduje, że nasz obiekt jest doskonałym miejscem zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i na organizację imprez rodzinnych, firmowych, bankietów oraz konferencji.

SAJMINO FAMILY HOUSE

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, wyposażone w łazienkę z prysznicem, telewizor z bogatym wyborem kanałów, ręczniki, bezpłatny dostęp do internetu. Dla najmłodszych Gości oferujemy łóżeczka lub dostawki w pokojach rodzinnych.

SAJMINO FAMILY HOUSE

Restauracja

Open Kitchen Grill & Pizza - klimatyczna restauracja, którą znajdziecie na skraju miasta Ostródy. Otwarta kuchnia z grillem i piecem do pizzy opalanym drewnem bukowym, w pełni wyposażony bar, przytulny zadaszony taras, duży ekran i sala zabaw dla dzieci - do wszystko sprawia, że restauracja OK to świetne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie w interesach, wychodne dla Pań i meczyk dla Panów. Ciepłe, nowoczesne wnętrza i bogaty wybór dań z karty oraz na specjalne zamówienie dają idealną bazę dla uroczystości rodzinnych, jubileuszy i integracyjnych spotkań.

SAJMINO FAMILY HOUSE

Restauracja

Zupełnie nowa restauracja, której otwarcie planowane jest w czerwcu 2020 oferować będzie bogate menu oparte na sezonowych produktach, świeżych ziołach, włoskiej pizzy i stekach i regionalnych potrawach w nietuzinkowej odsłonie. Nasz obiekt od stycznia 2012 roku jest członkiem sieci „Dziedzictwo Kulinarne Warmii Mazur i Powiśla” co gwarantuje najwyższą jakość przygotowywanych dań.

Restauracja

bogate menu oparte na najwyższej jakości sezonowych produktach, włoska pizza i wyśmienite steki w nietuzinkowej odsłonie

Plac zabaw

mnóstwo bezpiecznej zabawy dla najmłodszych gości

Rejsy statkiem

rejsy wycieczkowe i okazjonalne z cateringiem po jeziorze Drwęckim i Kanale Elbląskim

Bar

piwa regionalne, wina dopasowane do menu i sezonu, wybór koktajli i alkoholi, a także herbaty świata i aromatyczna kawa

WiFi

bezpłatne szybkie łącze WiFi w pokojach i na terenie obiektu

POKOJE

Pokój Deluxe

POKOJE

Pokój Standard